Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Długowola – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

100 000 zł70 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 980 m²

Na sprzedaż Dom do remontu Długowola, gm. Stężyca Nie przegap okazji zakupu nieruchomości w atrakcyjnej cenie z dużym potencjałem inwestycyjnym i możliwością rozbudowy! Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem, ul. Złota

Stromiec(Długowola + 20 km)

1 300 000 zł165,65 m² 7 847,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Piękna, parterówka pod miastem lokalizacja: nieruchomość mieści się w miejscowości Stromiec. Dom z w pełni zagospodarowaną działką przy drodze asfaltowej w okolicy złożonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Stromiec(Długowola + 20 km)

345 000 zł334 m² 1 032,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny usytuowany w miejscowości Stromiec przy ul. Białobrzeskiej, powiat białobrzeski , gmina Stromiec, woj. mazowieckie. Nieruchomość składa się Z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zygmunty

Zygmunty(Długowola + 22 km)

690 000 zł82 m² 8 414,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 247 m²

Nieruchomość dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości citihome! Na sprzedaż dom parterowy o pow. 82m2 urządzony w stylu rustykalnym posadowiony na dużej działce o pow. 4.247m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Czarnolas

Czarnolas(Długowola + 20 km)

780 000 zł220 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:26 000 m²

Dom jednorodzinny murowany o pow. 220 m2 plus budynki gospodarcze i garaże na działce z polem uprawnym o pow. 2,6 ha (prąd, woda, gaz) w m. Czarnolas gm. Policzna pow. Zwoleński.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Chynów

Chynów(Długowola + 22 km)

1 400 000 zł246 m² 5 691,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 336 m²

Kupujący zwolniony Z 2% podatku pcc Na sprzedaż dom w zabudowie dwulokalowej położony w malowniczym miejscu 2km od Chynowa. Budynek wybudowany wg. projektu Milan, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wiatraczna

Grójec(Długowola + 12 km)

1 890 000 zł196 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Zapraszam do zakupu funkcjonalnego i bardzo dobrze zaprojektowanego domu jednorodzinny o powierzchni użytkowej 196 m , zlokalizowany na dwóch działkach o powierzchniach 1200m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Prace Duże

Prace Duże(Długowola + 25 km)

2 590 000 zł297,50 m² 8 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 567 m²

Na sprzedaż oferujemy dom znajdujący się w cichej i spokojnej, zalesionej lokalizacji oferującej prywatność i kontakt z naturą, w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Drogowców

Grójec(Długowola + 12 km)

980 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem do własnej aranżacji? Na sprzedaż tradycyjny dom z tarasem i ogródkiem. Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 180 m2, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Skowronki

Skowronki(Długowola + 9 km)

1 800 000 zł300 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 534 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż: dom 300 m2 podzielony na trzy niezależne apartamenty na pięknej dużej działce o powierzchni 1534m2. Nieruchomość położona jest w Skowronkach, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Promna-Kolonia

Promna-Kolonia(Długowola + 8 km)

539 000 zł227,30 m² 2 375,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Duża posiadłość 5100 m z dwoma budynkami mieszkalnymi, garażami i stodołą gmina Promna. Szukasz miejsca z ogromnym potencjałem do zamieszkania, pod biznes, kwatery pracownicze,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij